Dřevostavba svépomocí

Úno 4, 2022

Stavba domu patří k finančně velmi náročným projektům. Ušetřit nějaké peníze a snížit náklady při stavbě je tedy vždy příjemné. Jednou z možností, která dokáže stavební náklady dřevostavby snížit poměrně výrazně je dům dokončený svépomocí.

Dřevostavba svépomocí je ideální nabídka pro šikovné investory, kteří chtějí ušetřit. Nosnou konstrukci, tedy nejnáročnější etapu stavby, Vám postavíme, zbytek si doděláte sami případně s řemeslníky z okolí.

Výhody dřevostavby svépomocí:

  • Vyberete si z našich typových domů nebo Vám pomůžeme při návrhu vlastního atypického domu.
  • Nejnáročnější etapu stavby vyřešíme za Vás.
  • Postavíte si svůj dům téměř sami, tím ušetříte na nákladech stavby.
  • Dodáme Vám jakýkoliv stavební materiál pro dokončení stavby za zvýhodněné ceny.
  • Získáte náš odborný dohled a servis od návrhu stavby až po kolaudaci.

Co obsahuje dodávka hrubé stavby na klíč určené k dokončení svépomocí se dozvíte ve standardech zde.

Co je dobré si uvědomit

Předtím, než se pustíte do dokončení dřevostavby svépomocí je dobré si uvědomit, že za úspěchem stojí hodiny studia, čas strávený nad laděním projektu a na stavbě, komunikace se subdodavateli, vybírání a objednávaní materiálů a mnoho dalšího. Pokud ale máte kontakty na šikovné řemeslníky, kteří za Vás většinu dodělávek vyřeší, máte z poloviny vyhráno.

Další výhody dřevostavby svépomocí

Dřevostavba k dokončení svépomocí nabízí i další zajímavé výhody. Z těch nejdůležitějších stojí za zmínku jak rychlost výstavby, kdy největší část stavby dřevostavby je zhotovena za relativně krátkou dobu, tak rovněž následný časový prostor pro individuální dokončení interiéru svépomocí po předání stavby. Zde vzniká investorovi neomezená doba pro dokončení stavby v takovém řešení a designu, který preferuje a který uspokojí jeho estetické cítění.

Kvalita zajištěna

Stavbou dřevostavby ve fázi k dokončení svépomocí je i maximální mírou zajištěna kvalita výstavby, kdy předejdete neopravitelným závadám hrubé stavby domu. Ve fázi k dokončení je dbán důraz i na zachování požadavků na vzduchotěsnost obálky rodinného domu, celistvost a neporušenost izolací a dalších parametrů.

dřevostavba svépomocí

Možná si kladete otázku, zda dokončení stavby svépomocí zvládnete?

Na to neexistuje jednoduchá odpověď, důležité je respektovat všechny předepsané technologické postupy a používat doporučené materiály. Dokončení dřevostavby svépomocí, ať už v jakékoli fázi, je vždy jen o zručnosti a preciznosti.

Pokud tedy nechcete klasickou dřevostavbu na klíč a líbí se Vám myšlenka, že si část svého domu postavíte sami, tak si prohlédněte náš katalog domů, určených k dokončení vlastními silami.

Zeptejte se nás na vše, co vás zajímá

Těšíme se na spolupráci.

info@drevostavbymido.cz

Napište nám e-mail

725 452 575

Nebo nám kdykoliv zavolejte

Nízkoenergetické dřevostavby na klíč, ve kterých se budete cítit příjemně v zimě i v létě.