Dřevostavba na klíč

SPLŇTE SI KONEČNĚ SNY
O POHODLNÉM BYDLENÍ PRO SVOU RODINU

Váš sen

Domek podle svých představ s námi získáte bez zbytečných starostí

Rychle a kvalitně.

Možnost přizpůsobení projektu

Přírodní a kvalitní materiály
Přátelské k životnímu prostředí
Snadná údržba
Úspora energií
Rychlost výstavby

Domek připraven k nastěhování

můžete mít již

za půl roku.

To jsou Dřevostavby MIDO

Dřevo je přírodní materiál, který má svůj charakter. Dovolí vašemu domku udržovat si příjemnou teplotu a přirozené klima důležité hlavně pro děti. Nevytváří tak pouze stavbu, ale domov, do kterého budete rádi pozývat svou rodinu a přátelé. Dřevostavbu si zamilujete hlavně kvůli tomu, jak rychle roste pod rukama a jak je efektivní. Připravenou k nastěhování ji navíc můžete mít již za půl roku. Díky jejím vlastnostem a kvalitnímu provedení ušetříte v průběhu let finanční náklady na vytápění a můžete tak investovat do dalších úprav. Třeba do zahrádky s terasou a bazénem. Vaši dřevostavbu vám připravíme na míru přesně podle vašich představ a našich vysokých standardů. Bez starostí a s radostí.

Pojďme společně uskutečnit váš sen!

Domluvme si schůzku ještě dnes a od vaší vysněné dřevostavby na
klíč vás bude dělit už pouze šest měsíců.

Váš sen

REALIZOVANÉ PROJEKTY

Jak bude vaše dřevostavba na klíč růst?

Projděme si to.

1

Sejdeme se a probereme vaše představy.

2

Vypracujeme pro vás projekt na míru.

3

Vše ukotvíme do smlouvy o dílo.

4

Vypracujeme projektovou dokumentaci.

5

Začneme stavět podle vašich představ.

6

Předáme vám klíčky od nového domova.

1

SEJDEME SE A ZAČNEME PLÁNOVAT

Na začátku naší spolupráce si domluvíme osobní schůzku, kde probereme vaše představy o svém vysněném bydlení. Promluvíme si o konkrétních dřevostavbách na klíč a o průběhu projektu. Na základě vašich požadavků a potřeb vám navrhneme předběžnou cenovou kalkulaci. Získáte tak představu o ceně i dalších podmínkách.

NA PROJEKT KLADEME VYSOKÉ KVALITATIVNÍ NÁROKY

Na řadu přichází naši projektanti. Ti pro vás vypracují projekt dřevostavby na klíč přesně šitý na míru vašim požadavkům. Jakmile je hotovo a vy jste doposud 100% spokojeni, zhotovíme pro vás přesné nacenění realizace. Tuto cenu projektu pak zakotvíme i do naší společné smlouvy.

2

3

JEŠTĚ NEŽ ZAČNEME STAVĚT

Hned po podpisu začneme na vaší dřevostavbě pracovat. Na řadu přijde vypracování posudků a dalších formalit. Když máme celou projektovou dokumentaci, můžeme přejít na další kroky. Mezitím objednáme potřebné stavební materiály.

PRVNÍ DVA MĚSÍCE

Na pozemku začneme se zemními pracemi a zakládáním hydroizolace základů. Vyrábět se také budou stavební konstrukce. Když bude vše připraveno, je čas začít s montáží hrubé stavby, kterou zakryjeme střechou. Montovat se budou okna a také vnitřní izolace a provádět budeme test vzduchotěsnosti schránky domu.

4

5

POKRAČOVÁNÍ DŘEVOSTAVBY NA KLÍČ

V další fázi výstavby sa zaměříme na fasádu nebo případné exteriérové úpravy. Budeme instalovat elektroinstalaci a také hromosvod. Na řadu přijde i podlahové topení, izolace podlah a ostatní důležité instalace. Když budou tyto práce dokončeny, přijde na řadu příprava hrubých podlah, tedy betonáž. Započneme sádrokartonářské práce. Vaše dřevostavba na klíč již v této fázi začne opravdu vypadat jako obyvatelný domek a můžeme se pustit do interiéru.

INTERIÉROVÉ PRÁCE A DOKONČOVÁNÍ

Ve finálním kroku se budeme věnovat obkladům interiérů, instalaci sanitárních prvků a podlah dle vašeho výběru. Vymalujeme stěny, osadíme interiérové dveře a dům připravíme k odevzdání. Předáme vám klíčky od vašeho nového domova, který čeká na nastěhování. Interiér si od teď můžete doladit podle svého vkusu přesně tak, jak si to budete představovat.

6

Zeptejte se nás na vše, co vás zajímá

Těšíme se na spolupráci.

info@drevostavbymido.cz

Napište nám e-mail

725 452 575

Nebo nám kdykoliv zavolejte

15 + 9 =

Nízkoenergetické dřevostavby na klíč, ve kterých se budete cítit příjemně v zimě i v létě.