Dřevostavba na klíč

SPLŇTE SI KONEČNĚ SNY
O POHODLNÉM BYDLENÍ PRO SVOU RODINU

Váš sen

Dům na klíč podle Vašich představ s námi získáte bez zbytečných starostí

Rychle a kvalitně.

Možnost přizpůsobení projektu

Přírodní a kvalitní materiály
Přátelské k životnímu prostředí
Snadná údržba
Úspora energií
Rychlost výstavby

Dřevostavbu na klíč připravenou

k nastěhování můžete mít již

za půl roku.

To jsou Dřevostavby MIDO

Dřevo je přírodní materiál, který má svůj charakter a dovolí vašemu rodinnému domu udržovat si příjemnou teplotu a přirozené klima důležité hlavně pro děti. Dřevostavba tak nevytváří pouze stavbu, ale domov, do kterého budete rádi zvát svou rodinu a přátele.

Dřevostavbu si zamilujete hlavně kvůli tomu, jak rychle roste pod rukama a jak je efektivní. Připravenou k nastěhování ji navíc můžete mít již za půl roku.

Díky vlastnostem nízkoenergetické dřevostavby a kvalitnímu provedení ušetříte v průběhu let finanční náklady na vytápění a můžete tak investovat do dalších úprav. Třeba do zahrádky s terasou a bazénem. Vaši dřevostavbu vám připravíme na míru přesně podle Vašich představ a našich vysokých standardů. Bez starostí a s radostí.

Pojďme společně uskutečnit váš sen!

Domluvme si schůzku ještě dnes a od vaší vysněné dřevostavby na
klíč vás bude dělit už pouze 6 měsíců.

Váš sen

REALIZOVANÉ PROJEKTY

Jak bude vaše dřevostavba na klíč růst?

Projděme si to.

1

Sejdeme se a probereme vaše představy.

2

Vypracujeme pro vás projekt na míru.

3

Vše ukotvíme do smlouvy o dílo.

4

Vypracujeme projektovou dokumentaci.

5

Začneme stavět podle vašich představ.

6

Předáme vám klíčky od nového domova.
plánování stavby domu

1

SEJDEME SE A ZAČNEME PLÁNOVAT STAVBU DOMU

Na začátku naší spolupráce si domluvíme osobní schůzku, kde probereme vaše představy o vašem vysněném bydlení. Promluvíme si o konkrétních dřevostavbách na klíč a o průběhu projektu. Vybírat si můžete z typových projektů dřevostaveb, anebo můžete zvolit dřevostavbu na míru, kterou lze upravit dle vašich přání a požadavků.

Na základě vašich požadavků a potřeb vám vypracujeme předběžnou cenovou kalkulaci vámi zvoleného domu na klíč. Získáte tak představu o ceně stavby domu včetně ceny hrubé stavby a předběžnou cenovou kalkulaci včetně dalších podmínek.

NA PROJEKTOVÁNÍ DOMŮ KLADEME VYSOKÉ KVALITATIVNÍ NÁROKY

Na řadu přichází naši projektanti. Ti pro vás vypracují projekt dřevostavby na klíč přesně šitý na míru vašim požadavkům. Jakmile je hotovo a vy jste doposud 100% spokojeni, zhotovíme pro vás přesné nacenění realizace stavby domu. Tuto cenu projektu domu pak zakotvíme i do naší společné smlouvy.

2

projekt dřevostavby
povolení ke stavbě

3

JEŠTĚ NEŽ ZAČNE STAVBA DOMU

Hned po podpisu začneme na vaší dřevostavbě pracovat. Na řadu přijde vypracování posudků a dalších formalit. V případě zájmu poskytneme kompletní servis a dokumentaci ke stavebnímu povolení. Když máme celou projektovou dokumentaci, můžeme přejít na další kroky. Mezitím objednáme potřebné stavební materiály.

PRVNÍ DVA MĚSÍCE STAVBY

Na pozemku začneme se zemními pracemi, základovou deskou a také s hydroizolací základů. Vyrábět se také budou stavební konstrukce dřevostavby. Když bude vše připraveno, je čas začít s montáží hrubé stavby domu, kterou zakryjeme střechou. Montovat se budou okna a také vnitřní izolace dřevostavby. Následně budeme provádět tzv. blower door test neboli test vzduchotěsnosti schránky domu.

4

konstrukce dřevostavby
hrubá stavba na klíč

5

POKRAČOVÁNÍ DŘEVOSTAVBY NA KLÍČ

V další fázi výstavby sa zaměříme na fasádu nebo případné exteriérové úpravy. Budeme instalovat elektroinstalaci a také hromosvod. Na řadu přijde i podlahové topení, izolace podlah a ostatní důležité instalace. Když budou tyto práce dokončeny, přijde na řadu příprava hrubých podlah, tedy betonáž. Započneme sádrokartonářské práce. Vaše dřevostavba na klíč již v této fázi začne opravdu vypadat jako obyvatelný domek a můžeme se pustit do interiéru.

INTERIÉROVÉ PRÁCE A DOKONČOVÁNÍ

Ve finálním kroku se budeme věnovat obkladům interiérů, instalaci sanitárních prvků a podlah dle vašeho výběru. Vymalujeme stěny, osadíme interiérové dveře a dům připravíme k odevzdání. Předáme vám klíčky od vašeho nového domova, který čeká na nastěhování. Interiér si od teď můžete doladit podle svého vkusu přesně tak, jak si to budete představovat.

6

nízkoenergetické dřevostavby

Zeptejte se nás na vše, co vás zajímá

Těšíme se na spolupráci.

info@drevostavbymido.cz

Napište nám e-mail

725 452 575

Nebo nám kdykoliv zavolejte


    Nízkoenergetické dřevostavby na klíč, ve kterých se budete cítit příjemně v zimě i v létě.